PROJEKTOWANIE
I REMONTY BIUR

Decydując się na współpracę z TENGO masz pewność, że zajmiemy się Twoim biurem kompleksowo. Zaczynamy od projektu aranżacji wnętrza, następnie pomagamy w przeprowadzeniu robót budowlanych i wykończenia. Finalnie dostarczamy i instalujemy meble oraz pozostałe elementy wyposażenia powierzchni biurowej, gabinetowej lub
komercyjnej.
PROJEKTOWANIE
I REMONTY BIUR
Decydując się na współpracę z TENGO masz pewność, że zajmiemy się Twoim biurem kompleksowo. Zaczynamy od projektu aranżacji wnętrza, następnie pomagamy w przeprowadzeniu robót budowlanych i wykończenia. Finalnie dostarczamy i instalujemy meble oraz pozostałe elementy wyposażenia powierzchni biurowej, gabinetowej lub komercyjnej.
Każdego dnia stajemy przed nowymi wyzwaniami. Twoje biuro powinno rozwijać się razem z Twoją firmą. Wspólnie stworzymy idealne miejsce pracy dla Ciebie i Twoich pracowników. Nasze kompleksowe rozwiązania projektowe i pomoc na każdym etapie realizacji projektu tchną nowe życie w Twoje miejsce pracy!
Naszą misją jest inspirowanie Cię naszymi unikalnymi i nowatorskimi pomysłami.
Wspólniewprowadzimy je w życie.
Etapy realizacji projektu
Zaprojektujemy i wyposażymy pod klucz biuro,
które spełni oczekiwania Twojej firmy
Projektujemy funkcjonalne i stylowe powierzchnie biurowe. Dzięki dokładnemu poznaniu Twoich indywidualnych potrzeb, design powierzchni biurowej będzie odzwierciedlał charakter firmy. Tworzymy ergonomiczne i inspirujące miejsca pracy, które spełnią oczekiwania Twojego przedsiębiorstwa i pracowników biura.

Wsłuchamy się w Twój głos, aby dokładnie zbadać potrzeby firmy i Twoje marzenia. Wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu.
Projektując Twoje biuro, uwzględniamy najważniejsze potrzeby wszystkich pracujących tam osób. Koncentrujemy się na tym, aby Twój zespół mógł cieszyć się jak najbardziej komfortowym miejscem pracy. Jesteśmy pewni, że dzięki temu produktywność pracowników i Twojej firmy wzrosną!

Jeszcze zanim zobaczysz nasze pierwsze pomysły na aranżację przestrzeni biurowej, przekażemy Ci sporo informacji na temat tworzenia ergonomicznego i przyjaznego środowiska pracy. Jesteśmy zdania, że idealne biuro powstanie z połączenia Twojej wiedzy i naszego doświadczenia w projektowaniu przestrzeni komercyjnych.
Portfolio
ZOBACZ INNE PROJEKTY WNĘTRZ KOMERCYJNYCH
Nicosia, Cyprus
Themistokli Dervi Avenue
no. 27, 1066
+357 94 049 064
hello@tengogroup.com.cy
Warszawa, Polska
Jana Dantyszka 18
02-054
+48 880 250 658
el@tengogroup.com
Kiev, Ukraine
B. Khmelnitskogo str, 17/52
+380 99 079 64 24
info@tengogroup.com
Zadzwoń:
TENGO DESIGN
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Registered
®️ 2020
Pracujemy:
Poniedziałek - Piątek:
9.00 do 19.00
Limassol, Cyprus
Grigori Afxentiou, 13-15
+357 94 049 021
hello@tengogroup.com.cy
Kupię meble