Meble Framery

Framery to pionier branży - i wiodący na świecie producent dźwiękoszczelnych kabin, bud i rozwiązań zapewniających prywatność w hałaśliwych miejscach pracy.

Budki telefoniczne do biura są sposobem na wydzielenie cichego i spokojnego miejsca z większej przestrzeni. Jednym z najbardziej uznanych producentów budek akustycznych jest Framery. Poznaj historię i produkty tej marki.

Historia Framery

Założyciele firmy do 2010 roku pracowali w dużej firmie. W jednym pomieszczeniu przebywało tam 100, a może więcej osób. Do typowego hałasu, jaki jest w biurze open space, dochodziły ciągłe rozmowy telefoniczne szefa. Taki stan rzeczy utrudniał koncentrację, a jedynym, o czym myśleli założyciele Framery było to, jak zamknąć szefa w budce telefonicznej. Takiego produktu nie było jednak na rynku w 2010 roku, choć ten stan rzeczy miał się wkrótce zmienić. Założyciele marki Framery postanowili stworzyć produkt, który miał odmienić pracę w dużych biurach.

Produkty

W ofercie Framery nie znajdziemy mebli gabinetowych, krzeseł, czy lad recepcyjnych. Produkty tej firmy są natomiast połączeniem mebla i niedużego pomieszczenia. Każda kabina akustyczna do biura pozwala odciąć się od zgiełku codziennej pracy. Wewnątrz budki akustycznej mamy miejsce do siedzenia i blat roboczy. Budka telefoniczna może mieścić jedną osobę lub małą grupę.
W zależności od potrzeb Klienta, budka Framery może posiadać dodatkowe wyposażenie - oświetlenie, wentylację , a nawet system zdalnej rezerwacji. Wygląd budki też możemy spersonalizować, przez co będzie doskonale pasować do Twojego biura.

Framery O

Podstawowa budka akustyczna w ofercie marki to Framery O. Posiada blat zamontowany na stałe. We wnętrzu można stać lub doposażyć budkę w hoker - rodzaj wysokiego krzesła. W przypadku tej budki akustycznej cena jest najniższa spośród wszystkich produktów Framery. I tak możemy jednak liczyć na sporo dodatków, jak świetna wentylacja, czy oświetlenie konferencyjne - aby dobrze wyglądać podczas czatów wideo. Podobnie do innych budek tej marki, model O może posiadać stałą podstawę lub kółka ułatwiające zmianę lokalizacji.

Framery One

Framery One to najbardziej zaawansowana, dźwiękoszczelna budka biurowa. Jeśli w przypadku budki akustycznej cena nie jest tak istotna, jak maksymalna praktyczność - to najlepszy wybór. Framery One przeznaczona jest dla jednej osoby. Aby każdemu było w niej wygodnie (podczas rozmowy telefonicznej, pracy w skupieniu, czy udziału w konferencji wideo), stół ma elektryczną regulację wysokości. Najważniejszą zaletą jest jednak oczywiście redukcja poziomu hałasu - nawet o 30 dB.

Framery Q

Potrzebujesz nieco większej budki telefonicznej do biura? Framery Q po obu stronach posiada wygodne kanapy. Występują w wersji z podłokietnikami i bez nich. Na środku znajdziemy natomiast spory stół. Ten rodzaj budki przeznaczony jest dla od jednej do czterech osób. Budka sprawdzi się więc świetnie w przypadku spotkań niedużych zespołów. Większy rozmiar to też bardziej efektywna wentylacja. Redukcja natężenia o 29 dB pozwala niemal całkowicie odciąć się od typowych dźwięków biura open space.
Framery 2Q
Czy to jeszcze budka akustyczna, czy już mała sala konferencyjna? Ta budka telefoniczna do biura może pomieścić nawet sześć osób. Cena budki akustycznej Framery 2Q w dużej mierze zależy od jego wyposażenia. W tej wieloosobowej budce można zamontować ekran lub tablicę i wykończyć ją na wiele sposobów.
Wszystkie budki akustyczne Framery pozwalają zachować prywatność rozmów, zarówno na żywo, jak i telefonicznych. Wyposażenie biura w takie rozwiązanie pozwoli zrewolucjonizować sposób korzystania z przestrzeni.