Oferty pracy

Jesteśmy kreatywni, pełni pasji i odważni. Wierzymy, że nasza praca odgrywa kluczową rolę w tym, jak szczęśliwy i produktywny jest pracownik. Tworzymy razem środowisko, które odzwierciedla, kim jesteśmy i czym się zajmujemy.
Nasze aktualne oferty pracy
Menedżer SMM
Zadania:
• Prowadzenie dwóch kont dla studia projektowego – cypryjskiego i polskiego.
• Tworzenie treści dla każdego profilu z uwzględnieniem ponownego wykorzystania kontentu.
• Pisanie kreatywnych, sprzedających się postów, scenariuszy, opowieści.
• Regularnie wypełnianie kontentu (co najmniej 8 postów miesięcznie, od 3 instastory każdego dnia, jedna rolka tygodniowo).
• Zbudowanie aktywnej publiczności na żywo.
• Projektowanie wizualne konta, tworzenie wizualizacji na podstawie projektów firmowych.
• Organizowanie interaktywnych wydarzeń, rozdawanie prezentów i angażowanie publiczności.
• Planowanie i tworzenie Reelsów z zaangażowaniem zespołu lokalzego.

Życzenia:
• Biegła znajomość języka polskiego i angielskiego.
• Wyczucie stylu i piękna :)
• Doświadczenie w pracy w studiu projektowym będzie dodatkowym atutem.
• Wymagana jest kompetentna komunikacja (ustna i pisemna).
• Odwiedzanie biura/obiektów w realizacji 1-2 razy w tygodniu, aby tworzyć treści.
• Znajomość Photoshopa będzie dodatkowym atutem.

Warunki:
• Fajna lokalizacja do pracy w ścisłym centrum Warszawy.
• Możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin.
• Możliwe formy współpracy UMOWA O PRACĘ / KONTRAKT B2B.
• wynagrodzenie zależy od Twojego doświadczenia!

Proszę o odpowiedź, podając swoje projekty/portfolio i życzenia dotyczące wynagrodzenia.

Lokalizacja biura TENGO:
Warszawa, ul. Wspólna 75/79.
Lead Designer
Szukamy superbohaterskiego kolegę do naszego przyjaznego zespołu. Tworzymy biura "pod klucz" od opracowania projektu po realizację w tym dostawę mebli. Jeśli jesteś aktywny i inicjatywny, serdecznie zapraszamy do naszego zespołu!

Zadania:
  • Współpraca z klientem oraz wykonawcami na każdym etapie projektowania.
  • Przygotowywanie kompleksowych projektów wnętrz.
  • Przygotowanie koncepcji projektów wnętrz.
  • Wykonywanie dokumentacji projektowej.
  • Samodzielne przygotowywanie wizualizacji.
  • Nadzór autorski nad prowadzonymi pracami.

Wykształcenie kierunkowe:
  • Minimum dwuletnie doświadczenie w procesie projektowania wnętrz.
  • Wysokie poczucie estetyki i wrażliwość na wyjątkowy design.
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.
  • Bardzo dobra znajomość programu 3d max + corona render.
  • Wykonywanie dokumentacji projektowych w Revit będzie dodatkowym atutem.
  • Znajomość języka polskiego i angielskiego.
  • Aplikacje bez portfolio nie będą rozpatrywane.

Oferujemy:
  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów.
  • Udział w realizacji projektów międzynarodowych umowę B2B lub umowę o pracę.
  • Wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i umiejętności wg ww.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Możliwość pracy zdalnej raz w tygodniu po okresie wdrożenia.
  • Szkolenia produktowe i możliwość zdobycia doświadczenia w środowisku BIM.

Nasze projekty można znaleźć na stronie officesnapshots.
Tengo Design specjalizuje się w projektowaniu przestrzeni komercyjnych i mieszkaniowych, oferując kompleksowe rozwiązania dla naszych klientów. Realizujemy projekty na całym świecie.

Jeśli lubisz pracę w kreatywnym środowisku, chcesz się rozwijać i czujesz, że ta praca jest dla Ciebie, wyślij nam swoje CV oraz krótkie portfolio!

Aby złożyć podanie o pracę, proszę wypełnić formularz, a skontaktujemy się z Tobą.